Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Урядовий кур'єр Повноваження ресурсами приростають
Повноваження ресурсами приростають PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Урядовий кур'єр
Написав Oleksander Kovaliv   
Вівторок, 08 липня 2014 13:01

Національна земельна  комора

Або, - Як побудувати заможну державу?

Відрадно, що в Україні закладаються деякі сучасні конституційні засади децентралізації влади і розроблено окремі законодавчі ініціативи.

Однак питання землі та її природних ресурсів як єдиного основного національного багатства, до якого мають відношення всі громадяни України, всі територіальні громади та всі суб’єкти підприємницької діяльності й господарювання залишаються не врегульованими і досить дискусійними. В процесі здійснення реформ -  потрібно це зробити.

Вбачається, що наявні проблеми примножаться після схвалення пропонованої «децентралізації влади». Адже, чинна Конституція України (ст.13) вказує, що від імені Українського народу права власника землі та її природних ресурсів здійснюють, також, органи місцевого самоврядування. Тому маємо всякі ДНР і ЛНР...

Саме цим користуються сепаратистські налаштовані місцеві діячі, особливо обласні (регіональні) ради, які все частіше вимагають федералізації, маючи на увазі те, що такі суб’єкти будуть повноправними власниками «землі», яка знаходяться в межах їхніх територій.

Що нам потрібно зробити? - читайте в газеті центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур’єр» (від 8 липня 2014 року) Повноваження ресурсами приростаютьТакож необхідно якнайшвидше прийняти, запропонований мною проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України щодо землі та її природних ресурсів". Тут приведена Порівняльна таблиця до нього.

Вбачаючи в новій генерації українців – деяких істинно народних депутатів, я нещодавно (в грудні 2014) попросив Ганну Гопко допомогти зустрітися з паном ОЛЕГОМ БЕРЕЗЮКОМ.

Давно так не «сповідався»… Відчуваючи щирість помислів і задумів українського політика, я перебрав виділений час…

Здавалось, що психотерапевт високого рангу навзаєм вірив не лише БОГУ й СОБІ, але й моїм аргументам стосовно знайденого Ключа  до розв’язання наявних проблем і неузгоджень, особливо в сільській місцевості та в аграрному секторі економіки, який криється в питаннях землі та її природних ресурсах - основному національному багатстві України. При цьому я, також, передав копію даної статті з Урядового кур’єра.

Недавно (21.07.15), після подій із голосування про децентралізацію я надіслав електронкою пропозиції  Вікторії Пташник як знавцю конституційних нюансів, і виставив Порівняльну таблицю на сайт.

Сподіваюсь на продовження співпраці і втілення задумів...

 

 

Останнє оновлення на Субота, 25 липня 2015 12:38
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!