Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Наукові 2 - економіко-правові аспекти…
2 - економіко-правові аспекти… PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 11 серпня 2021 20:35

СУТНІСТЬ КОНСТИТУЦІЙНОЇ ФОРМУЛИ ЗАХИСТУ ПРАВ УСІХ СУБЄКТІВ ПРАВ ВЛАСНОСТІ І ГОСПОДАРЮВАННЯ В ПРЦЕСІ КОРИСТУВАННЯ ПРИРОДНИМИ ОБ’ЄКТАМИ ЧУЖОЇ ВЛАСНОСТІ


На державне замовлення, мною (Олександер Ковалів) виконано в – 2019 році пошукову наукову роботу: «Оцінка економіко-правових аспектів користування природними об’єктами права власності Українського народу». (№ ДР 0119U001089). За результатами виконання завдання опубліковано дві статті в науково-практичному журналі «Збалансоване природокористування».


Розкрито основні причини привласнення земельного капіталу української нації. Доведено, що подальший розвиток збалансованих і прозорих ринкових земельних відносин та природокористування – на користь громадян України, потребує розмежування функціональної чинності конституційного права власності «на землю» Пропонується в процесі звершення земельної реформи в Україні повноцінно реалізувати також конституційну формулу: «Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки», що підсилить прогнозований економічний, екологічний і соціальний ефект на користь всіх громадян України. Вбачається, що лише на такій здійсненій основі появиться можливість розпочати формування нового законопроекту «Про обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення».

Останнє оновлення на Субота, 18 вересня 2021 12:19
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!