Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Наукові 2 - причинно-наслідкові аспекти…
2 - причинно-наслідкові аспекти… PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 11 серпня 2021 21:13

ГОЛОВНА НЕВРЕГУЛЬОВАНА В УКРАЇНІ ПЕРЕДУМОВА ПОГІРШЕННЯ ЯКІСНОГО СТАНУ ПРИРОДНИХ ОБ’ЄКТІВ


На державне замовлення, мною (Олександер Ковалів) виконано в – 2020 році пошукову наукову роботу: «З’ясування головної неврегульованої в Україні передумови погіршення якісного стану природних об’єктів в агросфері» (№ ДР 0120U000146). За результатами виконання завдання опубліковано дві статті в науково-практичному журналі «Збалансоване природокористування».

В номері (4/2020) цього журналу друга (підсумковастаття: «Головна неврегульована в Україні передумова погіршення якісного стану природних об’єктів» (стор. 5–16).

У цій статті обґрунтовано необхідність ліквідації розбіжностей між справжніми правочинами, декларованих норм Конституції України, і вже діючим законодавством та законами, які прийматимуть у майбутньому. Встановлено, що найсуттєвішим корупційним порушенням та унеможливленням державного регулювання земельних відносин і природокористування на землях сільськогосподарського призначення є – відсутність до цього часу функціонуючого Державного кадастру ґрунтів в агроландшафтах України (Державний кадастр агросфери України). З’ясовано, що через відсутність впродовж чверть століття також конституційно декларованого спеціального Закону України «Про право користування природними об’єктами права власності Українського народу», порушуються права їх власника (всіх громадян України) і відбувається самочинне використання капіталу нації.

Останнє оновлення на Субота, 18 вересня 2021 12:19
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!