Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Наукові
Наукові
В он-лайн... PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Вівторок, 16 серпня 2022 17:55

ЗА ЗАКОНАМИ НЕЖИВОЇ І ЖИВОЇ ПРИРОДИ ТА СУСПІЛЬСТВА…
 
10 серпня 2022 року на Сквирській дослідній станції органічного виробництва ІАП НААН відбулась (в очному режимі і он-лайн) Всеукраїнська науково-практична конференція «Екологобезпечні технології в рослинництві в умовах воєнного стану».

Оскільки, екологобезпечні технології в рослинництві потрібно застосовувати на теренах України, не лише в умовах воєнного стану, а - постійно, тому будь-яке природокористування має базуватись на вимогах чинних норм Конституції України і узгоджуватись із законами неживої і живої природи та суспільства, я (Олександер Ковалів, д. е. н, головний науковий співробітник Інституту агроекології і природокористування НААН) подав тему доповіді і тез: «Збалансовані агроекосистеми – складова грань Нової парадигми звершення земельної реформи в Україні». 
Останнє оновлення на Вівторок, 16 серпня 2022 18:21
Детальніше...
 
НАША ЗБРОЯ – ЗНАННЯ… PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 10 серпня 2022 14:55
 

Ключ до проявлення права власності на землю та її природні ресурси – основне національне багатство…


В цьогорічному (2022) першому номері науково-теоретичного журналу: «Агроекологічний журнал» опубліковано мою чергову статтю «Основні засади емерджентності системи проявлення прав власності Українського народу на землю та її природні ресурси».

Останнє оновлення на Четвер, 11 серпня 2022 07:34
Детальніше...
 
Чия «ЗЕМЛЯ»?.. PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 03 серпня 2022 21:31

За чию «ЗЕМЛЮ» – вмирають ГЕРОЇ УКРАЇНИ…

На сьогодні багато спритних ділків вважають себе вже «власниками землі», особливо земель сільськогосподарського призначення, завдячуючи олігархічним схемам і так званому «ринку землі», що став, начебто, «завершальним» етапом, здійснюваної в Україні так званої «земельної реформи» через надуману «колективну власність на землю» і, який (ринок) офіційно стартував з 1 липня 2021 року…

Останнє оновлення на Вівторок, 09 серпня 2022 17:34
Детальніше...
 
Дослідження - тривають... PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 28 липня 2022 09:59

 

Проявлення – об’єктно-суб’єктних земельних аспектів… 


Виконуючи планову (на 2021-2025 роки.) фундаментальну науково-дослідну роботу: «Організаційно-економічні засади збалансованого користування природними об’єктами в агросфері України», результати першого етапу (2021 р.)  підтвердили те, що умовне «економіко-правове» користування природними об’єктами права власності Українського народу, в т. ч. в агросфері, ‒ є причинно-наслідковою закономірністю здійснюваної до цього часу так званої «земельної реформи», яка базується на надуманій антиконституційній «колективній» формі власності на землю.
Останнє оновлення на П'ятниця, 29 липня 2022 09:46
Детальніше...
 
Піраміда-модель… PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Понеділок, 06 грудня 2021 11:48

Когнітивна Піраміда – Олександера Коваліва…


Я (Олександер Ковалів) створив і вперше запропонував модель функціонування та розвитку «Звершення земельної реформи в Україні: нова парадигма» у формі піраміди функціонування когнітивної земельної економіки – так званої «Когнітивна Піраміда – Олександера Коваліва», що враховує дії об’єктивних законів живої і неживої природи та суспільства.
 
Про основну сутність, – цих здобутих нових знань, можна також почерпнути інформацію – англійською мовою, в моїй статті: “COGNITIVE LAND ECONOMY” AS A WAY OF ACCOMPLISHMENT THE OBJECTIVE LAWS OF LIVING AND NON-LIVING NATURE AND SOCIETY («КОГНІТИВНА ЗЕМЕЛЬНА ЕКОНОМІКА» як спосіб звершення дії об’єктивних законів живої і неживої природи та суспільства), що надрукована – в науково-практичному журналі «Збалансоване природокористування», № 2, 2021 рік.

Центральним результуючим вектором сумарної дії параметрів моделі ієрархічної системи у формі Піраміди-моделі (Фіг 10, Рис.2.) – є динамічно сформований у просторі та часі світовий рівень комфортної життєдіяльності людини-громадянина України, її сім’ї, родини і громади, в процесі якої (життєдіяльності) забезпечується раціональне земле- і природо-користування та збереження довкілля.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 грудня 2021 11:55
 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 7
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!