Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Дзеркало тижня
Статті


Замля та її природні ресурси PDF Друкувати Електронна адреса
Журнали
Написав Oleksander Kovaliv   
П'ятниця, 09 січня 2009 14:40

 На прохання редактора журналу "Технопарк", в липні 2005 року було опубліковано згусток моїх пропозицій, які безуспішно намагався подати новому Прем'єр-міністру України Ю.В.Тимошенко, бо вважав і вважаю, що без професіональних і відданих загальній справі комплексних і системних напрацювань - нічого не вийде. Все висвітлене тоді підтвердилось... - й сьогодні не знято з повістки денноЇ

Журнал для мислячих людей "ТЕХНОПАРК"
№ 7 ,  2005 року

Земля та її природні ресурси  -  фундамент подальшої внутрішньої політики в Україні на новій рентній основі

Аналізуючи численні пропозиції з подальшого розвитку земельних відносин в Україні, які подаються різними структурами, вченими і практиками новому Уряду та Президенту України, особливо “земельний блок” проектів комплексної Програми підтримки та розвитку українського села, необхідно відверто зауважити, що на місці Прем’єр-Міністра України Юлії Тимошенко, я б не тратив часу на вислуховування багатьох надуманих і відірваних від реального життя легенд , часто суперечливих, в тому числі до національних інтересів.

Останнє оновлення на Середа, 15 червня 2011 08:18
Детальніше...
 
Засади національної політики PDF Друкувати Електронна адреса
Журнали
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 08 січня 2009 16:02

 

Національний університет ім. Тараса Шевченка у 2006 році започаткував видавництво журналу “Земельне право”.

На прохання редактора у другому номері було опубліковано мій авторський проект Основних засад (ключ) реального здійснення державної регуляторної політики як складової національної безпеки в Україні.

Вважаю, що все висвітлене тоді - сьогодні є ще актуальнішим і не знято з повістки денної...Тому пропоную надруковане до Вашої уваги...

 

Журнал: "Земельне право” № 2 / 2006 рік

Авторський проект

Олександера КОВАЛІВА 

Основні засади комплексної національної регуляторної політики з реалізації конституційних вимог в Україні щодо землі та її природних ресурсів — основного національного багатства (акцент на землях сільськогосподарського призначення)

Вимоги Конституції України та й здоровий глузд беззаперечно доводять, що в питаннях землі та її природних ресурсів (основне національне багатство) заховано ключ до реального здійснення державної регуляторної політики як складової національної безпеки в Україні. Адже громадяни до цього часу не мають ніякої реальної користі від свого національного багатства.
Останнє оновлення на Неділя, 06 листопада 2011 21:22
Детальніше...
 
У кого земля - у того влада PDF Друкувати Електронна адреса
Інші
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 08 січня 2009 15:38
 
Фермери 10 років тому цікавилися долею української землі. Багато хто з них не витримав... Тепер бачимо, як Новомосковських фермерів на Дніпропетровщині (і не лише там...) - ліквідують, відбираючи в незаконний спосіб землю. Доречно переглянути думки десятирічної давності...
 
Всеукраїнська газета
“ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО”
№ 12(555) грудень 2005

У кого земля - в того влада !

- Так не пропонує жодна політична сила, - каже наш сьогоднішній співрозмовник  Олександер Ковалів - кандидат економічних наук, заступник начальника Департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва Міністерства аграрної політики України,  з 1997 року - голова комітету земельних відносин АФЗУ на громадських засадах.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 липня 2015 07:31
Детальніше...
 
Подальша внутрішня політика в Україні на новій рентній основі PDF Друкувати Електронна адреса
Журнали
Написав Oleksander Kovaliv   
Субота, 03 січня 2009 16:51

 

Науково-виробничий журнал: “Землевпорядкування”  №3 (11)  2003

Земля та її природні ресурси – основа подальшої внутрішньої політики в Україні на рентній основі (реальна програма дій)

Зважаючи на те, що метою будь-якої діяльності є одержання прибутків, то комерціалізація внутрішньої політики в Україні також повинна ґрунтуватися на такій же основі. Держава має бути безпосереднім учасником цієї діяльності в інтересах громадян України на національному та регіональних рівнях.
Останнє оновлення на Понеділок, 27 червня 2016 08:13
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня21222324НаступнаКінець»

Сторінка 24 з 24
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!