Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Актуально PDF Друкувати Електронна адреса
Статті - Наукові
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 21 грудня 2022 11:47

НАЦІОНАЛЬНА ПОЗАВІДОМЧА ЗЕМЕЛЬНА УСТАНОВА УКРАЇНИ – НОВИЙ КОНСТИТУЦІЙНО ВМОТИВОВАНИЙ ІНСТИТУТ


В умовах глобалізації, гібридної внутрішньої корупції та політичної нестабільності, тепер – ще й зовнішньої воєнної агресії, Україна потребує негайного безапеляційного і однозначного проявлення чинних конституційних земельних норм на користь всіх громадян (нації), у власності яких заходиться єдине основне національне багатство – «земля та її природні ресурси» (стисло «земля»). Особливого підходу вимагає агросфера. На цю потребу, а також на інші питання щодо відносин власності і господарювання (природокористування), вказують здобуті нами нові науково-обґрунтовані знання «конституційного земельного прагматизму», які базуються на законах живої і неживої природи та суспільства, і які вимагають невідкладної імплементації в реальне життя.

Доречно нагадати, що з огляду на це та з метою комплексного і системного розв'язання багатьох інших наявних проблем загальнонаціональної ваги поза політиканством, нами обґрунтовано нову парадигму звершення земельної реформи в Україні як обов'язкову і першочергову до впровадження, реалізація якої також відкриє можливість повноцінно включити в систему економічних відносин України землю та її природні ресурси як природний капітал нації.

На наше переконання, така сутність емпірично досліджуваного процесу, що привела до виникнення ідеї створення «Національної земельної комори України» як територіально-просторового базису життєдіяльності кожної людини «окремо» і всіх «разом» – в усьому геопросторі конституційного прав власності Українського народу (всіх громадян України, котрі мають лише єдине громадянство), посилює розуміння – й сутностей конституційних норм: «суверенна», «незалежна», «правова», «цілісна», «недоторкана» як єдиного сукупного об'єкту такого права, а також наглядно уособлює і проявляє сутність головних конституційних норм щодо землі та її природних ресурсів і її співвласників – громадян як носіїв джерела влади.

Вбачаємо, що такий системний і конституційно-вмотивований алгоритм дій (балансування суспільних відносин) є новітнім і йому немає аналогів в світі.

При цьому, мусимо констатувати й той факт змін, як власне переконання, що з перемогою над «рашизмом» – в Україні якнайшвидше переможе українська «конституційна правда» і відбудеться прозріння, не лише в працівників органі державної влади (законодавча, виконавча і судова), але й в наукових та педагогічних авторитетів, – що також стане підтвердженням їхнього справжнього служіння і відданості Українському народу – всім громадянам України…

Оскільки, сьогоднішні глобальні зміни світового порядку, започатковані героїчним спротивом українців – проти воєнній агресії «рашизму» (загарбання територій (земель) суверенної держави Україна і геноциду її громадян), зумовили вимоги перед всіма країнами світу і їхніми об’єднаннями, включно з ООН, – до переосмислення і врегулювання існуючого правопорядку й безпеки в усіх сферах життєдіяльності кожного народу і всіх разом, вбачаємо, що народам світу треба починати з подолання (розвінчання) гібридної так званої «правди», надв’язуваної тоталітарними силами зла й брехні, насамперед рф на платформі «раша-тудей».

При цьому, потребують першочергово правдивого проявлення базової сутності стосовно прав власності кожного народу – на своє основне національне багатство як на головнмй капітал нації, про що також чітко й однозначно задекларовано в чинних земельних нормах Основного Закону України.

Хоч, в Україні, нажаль, поки що не реалізовано цю вимогу  органами державної влади (законодавча, виконавча і судова), проте зауважимо, що кожна держава моє свій (такий же, як Україна) сектор геопростору (свою «Національну земельну комору») де-факто – в конкретно визнаних кордонах – на Планеті Земля. Тому рекомендуємо всім застосовувати наше українське слово «komora», яке для них стане – іноземним...

Детальніше про це – на шпальтах свіжого (крайнього) номеру журналу «АгроТера» «Національна позавідомча земельна установа, як конституційний інститут власності українського народу (всіх громадян України». 

 

 ЖУРНАЛ

  - 2_2022.png - 231.36 Kb 


Останнє оновлення на Четвер, 09 лютого 2023 05:23
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!