Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Статті Дзеркало тижня
Статті


Держава повинна мати перше право купівлі у разі відчуження землі PDF Друкувати Електронна адреса
Інші
Написав Oleksander Kovaliv   
Субота, 20 червня 2009 08:28

 

Два роки тому експерти вели розмову про готовність до зняття мораторію. 

Чим відрізняється сьогодення...

Доречно перечитати висловлені думки сьогодні...

 

Щоденна всеукраїнська газета"День", №104, субота, 20 червня 2009

Час знімати мораторій

Криза допоможе перебудувати земельні відносини, впевнені експерти «Дня»
Розмовляли: Віталій КНЯЖАНСЬКИЙ, Олексій САВИЦЬКИЙ, Наталія БІЛОУСОВА, «День», Ганна ГОПКО

Продовження земельної реформи, зокрема, скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель під час економічної кризи та й ще перед виборами Президента набуває особливого значення. За висновками багатьох експертів, аграрний ринок здатен не лише «витягнути» країну з кризи, а й перетворитися на «локомотив» усієї економіки.
Чи до часу нині провадити такі реформи та, головне, як? І чого, власне, ми хочемо добитися? «День» шукав відповіді на всі ці запитання, з допомогою гостей — знаних профільних експертів.
На круглий стіл до редакції завітали голова громадського комітету захисту прав селян України Микола БОЙКО, доцент кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій МАРТИН, завідувач групи земельних питань секретаріату галузевого парламентського комітету Микола КРАСНИК і заступник директора Департаменту розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики Олександер КОВАЛІВ.

Останнє оновлення на Субота, 17 грудня 2011 13:34
Детальніше...
 
Монополіст-землевласник є державою в державі PDF Друкувати Електронна адреса
Інші
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 11 червня 2009 14:49

Мою розповідь про земельні ренти, гальмування комуністами-ділками, які посідали всю владу, необхідних реформ на користь селян та про небезпеку концентрації продуктивних земель в руках великих землевласників - користувачів чи орендарів було оформлено в статтю та опубліковано в щоденній всеукраїнській газеті "День",          № 116, середа, 30 червня 1999 року

Сільгоспноменклатура проти вільного ринку

 

Президент України Леонід Кучма підписав Указ «Про іпотеку». Як інформує агентство Інтерфакс-Україна, документом, зокрема, визначено предмет іпотеки, її різновиди, передбачено також заходи з розвитку системи іпотечного кредитування тощо.

Поквапливе запровадження іпотеки землі в час розрухи та нестабільності призведе лише до штучно нароблених боргів. Потім забрати землю з колективної власності можна набагато швидше, ніж з приватної...

Останнє оновлення на Неділя, 19 липня 2009 12:50
Детальніше...
 
Основа формування здорової, розумної і красивої нації PDF Друкувати Електронна адреса
Інші
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 07 червня 2009 10:37
Цю статтю було надруковано у всеукраїнській газеті “Фермер України” №13(142) за липень 2006 року.

Комплексне врегулювання земельних проблем-загально національне завдання


Реально досягти найвищої соціальної цінності в Україні, якою конституційно визнається - людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека (ст.3 Конституції України), можливо лише через реалізацію відповідної комплексної системної державної регуляторної політики спрямованої на нерозривне і послідовне формування здорового генофонду української нації. Ця головна і невід’ємна передумова також забезпечує існування суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової Української держави (ст.1 Конституції України).

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2013 12:48
Детальніше...
 
Перемагає той, хто бореться. PDF Друкувати Електронна адреса
Інші
Написав Oleksander Kovaliv   
Субота, 09 травня 2009 08:41

Готуючи деякі матеріали для публікації статей в спеціалізованих наукових виданнях, в котре переконуюсь у своїй правоті.

Зокрема, 16 років тому стверджував: “Якщо аналізувати стан управління та планування на різних рівнях, то враження таке, що окремі керівники та спеціалісти або не розуміють, що мають робити, або не хочуть. В обох випадках їм не місце на високих посадах.”
Про ці та про інші реалії життя я волав у ввесь голос ще дванадцять років тому. Сказана правда - ні тоді - ні тепер багатьом не до вподоби... Пропоную тогочасну публікацію в газеті “Галичина” за 22 листопада 1997 року

Наші негаразди від самих себе. Київ тут ні при чому

Від редакції газети:"Так вважає депутат обласної Ради від Снятинського виборчого округу № 43, голова постійної комісії земельних відносин та розвитку сільського господарства кандидат економічних наук Олександер Ковалів. Активно виступаючи на сесії Ради, засіданнях колегії при голові облдержадміністрації він постійно доводить, що багато соціально - економічних проблем можна вирішити на рівні району, міста, області. Іноді надто різкуватий в оцінці роботи окремих виконавчих структур, чим викликає неадекватну реакцію на таких зібраннях.
Останнє оновлення на П'ятниця, 01 березня 2013 11:56
Детальніше...
 
У кого земля - в того влада ! PDF Друкувати Електронна адреса
Урядовий кур'єр
Написав Oleksander Kovaliv   
Вівторок, 07 квітня 2009 20:10

 

Беручи до уваги те, що аграрний сектор економіки та соціальна сфера села не можуть розвиватися автономно, тому пропоную визначати засади та мету Комплексної регуляторної політики щодо землі та її природних ресурсів, а також запровадити механізми одержання доходів на новій рентній основі.

Про це я доповідав нещодавно (8 квітня 2011 р.) в Інституті агроекології та економіки природокористування на засіданні Бюро Відділення економіки та продовольства Національної академії аграрних наук України, де прийнято відповідну постанову і, нарешті, рекомендовано взяти мої напрацювання до впровадження.

Може щось вийде...

Раніше я інформував так...

Президент України Віктор Федорович Януковач видав розпорядження від 23 червня 2010 року № 955/2010рп “ Про робочу групу з підготовки пропозицій з питань земельної реформи”, в яку включено й мене...
Сподіваюсь, що на цей раз Павло Іванович Гайдуцький цілковито підтримає мої пропозиції, адже Україні і, надіюсь, Президентові України потрібні справжні реформи...

Принагідно повернутись до пропозицій кратних п'ятирічним давнинам, починаючи з 1990 року ...

Зокрема, запрошую на сторінки Урядового Кур'єру, - до цього та інших номерів...

 

 Газета центральних органів виконавчої влади
"Урядовий кур'єр" № 239, 15 грудня 2005 року

У кого земля - у того влада !

Під такою назвою свого часу (26.12.1995) "Урядовий кур'єр" опублікував матеріал голови депутатської комісії з питань земельних відносин та розвитку сільського господарства Івано-Франківської обласної ради Олександера Коваліва. Нині автор працює заступником начальника Департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва Мінагрополітики України, очолює Комітет земельних відносин Асоціації фермерів та приватних землевласників і продовжує розробляти комплексні пропозиції з подальшої реалізації конституційних вимог щодо землі та її природних ресурсів - основного національного багатства країни. Головні з цих ідей викладені автором у статті, яку ми пропонуємо сьогодні нашим читачам.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 липня 2015 07:29
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня21222324НаступнаКінець»

Сторінка 21 з 24
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!